Ze všech svých písmen složila SWEATIER (zpocenější), eso za velmi vysokých 74 bodů. Nejsem nadšen, chci jí uškrtit, ale jsem moc unaven, však je moc teplo na jakýkoliv pohyb.

 

Potím se, musíme s tím hraním skončit, než překonám svojí únavu. Ani žádná slova mě nenapadají.

 

Pak mě napadla spásná myšlenka, vymyslel jsem slovo HUMID (vlhký) s dvojnásobným počtem bodů za slovo. Napojil jsem to D ze slova JINXED (prokletý). Spadla jí brada závistí, neboť takto chytře využít písmeno U chce určité kvality. Dostávám 22 bodů. Přeji si a doufám, že má opravdu bídný písmenka.

 

Řekla, že má špatný písmenka, ale to mě ještě prostě naštvalo, jak dlouho tu ještě budu muset trčet

 

Zahrála FAN (klimatizace), s F na dvojnásobek bodů za písmeno a pak šla postavit vodu na čaj a pustit klimatizaci. Svojí ženu nikdy nepochopím, venku je umření a ona si jen tak klidně jde vařit čaj. Prostě z těchto důvodů jí úplně nesnáším.

 

Hrajeme dál, postavil jsem ZAPS (zásah elektřinou), s Z za dvojnásobný počet bodů. A najednou žena dostala zásah elektřinou od klimatizace. Překvapivě jsem z toho byl nadšen, aspoň to už skončíme a budu moci jít ven.

 

S povzdechem si opět sedla a přemýšlela. „Klik klak, klik klak“, hrála si s písmenky. Štvalo mě to, mým tělem se pomalu ale jistě rozléval vztek, až nevydržím a přeteču tak seknu s touhle hovadinou a fakt pořádně jí zmlátím, úplně do modra.

 

Přetekl jsem, srdce buší o sto pět a potím se jako prase, celý se škubu.

 

Snažím se přemoci, zhluboka dýchám a znovu se uklidňuji.

 

Varná konvice začíná pískat, už se to zase vrací.

Zahrála READY (připravena) za 18 bodů, a pak si šla nalít šálek čaje. Drze se mě dovolila zeptat, jestli nechci taky.

 

Když se nedívala, tak jsem vyměnil svoje písmenko V za žolíka, který může představovat jakékoliv písmeno. Přišla a podezíravě mě protínala pohledem, jestli jsem nepodváděl. Usadila se, položila šálek na stůl, samozřejmě musela udělat na můj nejoblíbenější stůl vypálené kolečko vařícím hrnkem. Zahrál jsem eso: CHEATING (podvádět). 64 bodů, to znamená, že konečně vedu.